VII OTWARTY POWIATOWY KONKURS FRYZJERSKI ROZSTRZYGNIĘTY!

W niedzielę 3 czerwca 2018 roku w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbył się VII Otwarty Powiatowy Konkurs Fryzjerski. Jego organizatorem byli: Studio Fryzur VENECJA Pani Anny Barańskiej, Cech Rzemiosł Różnych w Rawiczu, Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu oraz nasza szkoła; patronat nad przedsięwzięciem objęło Starostwo Powiatowe w Rawiczu. Gościem specjalnym tegorocznej edycji konkursu był Pan Maciej Maniewski – gwiazda programów telewizyjnych o tematyce fryzjerskiej. Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych konkurencji konkursowych.

 

Konkurencja Fale na mokro

  1. Humska Agata – ZSP Kościan – mistrz Hasińska Magdalena, Kościan
  2. Markiewicz Paulina – ZS nr 4 Leszno – mistrz Adamek Grażyna, Śmigiel
  3. Tajchert Wiktoria – ZSZ Rawicz – mistrz Ziętek Ludmiła, Rawicz

 

Konkurencja – Współczesna bogini grecka – upięcia

  1. Szczerbal Natalia – ZS nr 4 Leszno – mistrz Janowska Bożena, Leszno
  2. Kubiak Wiktoria – ZSP w Nietążkowie – mistrz Rybicka Monika, Stare Bojanowo
  3. Pruchnik Marta – ZSZ Rawicz – mistrz Ziętek Ludmiła, Rawicz

 

O Puchar Starosty Rawickiego – dla laureatów (4 pierwsze miejsca w obu konkurencjach)

  1. Kubiak Wiktoria – ZSP w Nietążkowie – mistrz Rybicka Monika, Stare Bojanowo
  2. Kokornaczyk Kamila – ZSP w Nietążkowie – Hasińska Alicja, Kościan
  3. Tajchert Wiktoria – ZSZ Rawicz – mistrz Ziętek Ludmiła, Rawicz.

 

Rozstrzygnięcie konkursu pierwszy raz w historii tego przedsięwzięcia odbywało się w sali sportowej rawickiego Zespołu Szkół Zawodowych, z którego to uczniowie z klasy technikalnej kształcącej w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych zapewnili obsługę gastronomiczną wydarzenia. Studio Dekoracji KLAUDIA Pani Klaudii Brody zapewniło tymczasem urokliwy wystrój sali. Wśród gości otwierających konkurs znaleźli się między innymi: Pan Jacek Gwizdek – Wicestarosta Rawicki, Pani Monika Lewandowska – leszczyński Pełnomocnik Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej oraz Pan Piotr Kortylewski – Starszy Cechu Rzemiosł Różnych w Rawiczu. Podziękowania kierujemy również w stronę Pani Haliny Stolarek – właścicielki Restauracji SPORTOWA za wsparcie naszego konkursu.

 

 

Zespół Redakcyjny
Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content