VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w ZSZ Rawicz

Z okazji VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia obchodzonego 28 września br. uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu aktywnie przyłączyli się do niniejszej akcji. Egzaminując osoby z rawickich urzędów sprawdzali poziom znajomości tabliczki mnożenia. Każdy uczestnik testu odpowiadając dobrze na zadane działania otrzymywał medal oraz certyfikat.

Mamy w mieście pracowników doskonale znających mnożenie. Polska jest również krajem, w którym największa liczba placówek przystąpiła do tej akcji. Bardzo dziękujemy za udział w naszym egzaminie pracownikom Powiatowej Straży Pożarnej, Muzeum Ziemi Rawickiej, Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta i Gminy, Przychodni Rawmed, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz uczniom, nauczycielom i dyrekcji szkoły.

 

Anna Funka-Leciejewska
Pedagog szkolny w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content