W naszej szkole dzieje się…..

W naszej szkole dzieje się….. na łamach kwartalnika CDN w Lesznie  – „Problemy Oświaty i Wychowania”.

Nasza szkoła przystąpiła do projektu zorganizowanego przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie. Bardzo często zdarza się, że w szkole jest wiele cennych inicjatyw , pomysłów, które nie wychodzą poza jej mury. Dzięki publikacji  naszych materiałów w czasopiśmie będziemy mogli  sprawić , by szkoła była jeszcze bardziej rozpoznawalna w środowisku lokalnym. Prezentacja będzie dotyczyć różnych obszarów szkolnego życia, a jej formę pozostawiamy Naszym nauczycielom.

Link do czasopisma CDN w Lesznie POiW: http://cdn.leszno.pl/poiw

Anna Cwojdzińska

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content