„W zdrowym ciele zdrowy duch”! Szkolny Dzień Sportu w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu

Przy niezwykle słonecznej pogodzie odbyły się w tym roku sportowe zmagania młodzieży w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu. Przedsięwzięcie otwarte zostało przez dyrektora szkoły – Pana Piotra Mośka oraz Pana Roberta Korczaka – Przewodniczącego zespołu nauczycieli wychowania fizycznego i koordynatora całego przedsięwzięcia. Uczniowie walczyli o tytuł najbardziej usportowionej klasy biorąc udział w różnorodnych konkurencjach, między innymi: rzuty piłkami do celu, piramidy gimnastyczne, puzlomatik, drużynowe przeskoki przez linę czy skoki w workach. Zainteresowani uczniowie brali udział w rajdzie rowerowym pod opieką nauczycieli p. Rafała Jędrzejaka i p. Kuby Kasprowicza.

Dzień ten był doskonałą okazją do jeszcze większej integracji młodzieży, propagowania zdrowego stylu życia i spędzania czasu w sposób aktywny. Po zakończeniu sportowej rywalizacji młodzież mogła zregenerować siły, gdyż dla wszystkich został przygotowany poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców (kiełbaski z grilla, ciasto, napoje).

Gratulujemy klasom, które w sportowej rywalizacji wykazały się największym zaangażowaniem i walczyły o jak największą liczbę punktów:

I miejsce – klasa 3 TLG

II miejsce – klasa 3 TTM

III miejsce – klasa 1 TTI.

Impreza wpisana jest w katalog przedsięwzięć przygotowujących szkołę do ubiegania się o certyfikat Wielkopolskiej Szkoły Promującej Zdrowie i związana jest z upowszechnianiem ruchu i sportowego trybu życia.

 

Sabina Kasprzak
nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content