W ZSZ W RAWICZU GRALI DLA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!

W dniu 2 stycznia br. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i pod nadzorem nauczycieli p. Magdaleny Nawrot i p. Rafała Jędrzejaka odbyła się zbiórka pieniędzy na szczytny cel – zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia br., zaś  w naszej szkole już dziś rozpoczęła się ta ogólnopolska akcja zainicjowana przez Jurka Owsiaka.

Uczniowie mogli obejrzeć mecz siatkówki, w którym rywalizowali ze sobą pracownicy Starostwa Powiatowego w Rawiczu pod kierownictwem p. Jakuba Morysona – Wicestarosty Powiatu Rawickiego, samorządowcy z drużyną złożoną z nauczycieli i uczniów. Spotkanie otwarte zostało przez p. Adama Sperzyńskiego – Starostę Powiatu Rawickiego oraz dyrektora naszej szkoły – p. Piotra Mośka. W meczu lepsi okazali się gospodarze, wygrywają spotkanie 2:1. W przerwie społeczność szkoły obejrzała występy taneczne uczennic szkoły, które przygotowała p. Weronika Waresiak. Tymczasem uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych przygotowali na ten dzień pizzę, którą sprzedawali, a uzyskane pieniądze zasiliły WOŚP. Nad przygotowaniem posiłku czuwała p. Iwona Kurzawa. Ze wszystkich środowych działań uzbierano kwotę ok. 1000 zł, jednak zbiórka trwała będzie aż do ogólnopolskiego finału.  Jak co roku, z niezwykłą werwą i zaangażowaniem całą szkolną akcję poprowadził nauczyciel wychowania fizycznego p. Robert Korczak.

 

Sabina Kasprzak – nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress