Wakacje rozpoczęte!

W dniu 19  czerwca br. w murach Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/ 2019 i podsumowanie osiągnięć uczniowskich. Wśród zaproszonych gości znaleźli się radni Powiatu Rawickiego, przedstawiciele firm współpracujących ze szkołą oraz Regionalnej Izby Przemysłowo- Handlowej.

Dyrektor szkoły p. Piotr Mosiek w swoim przemówieniu omówił najważniejsze przedsięwzięcia, które w tym roku szkolnym promowały naszą placówkę w środowisku. Podziękował także nauczycielom, którzy właśnie zakończyli pracę w ZSZ w Rawiczu; życzył im dalszych sukcesów zawodowych.

Stypendium Regionalnej Izby Przemysłowo – Handlowej otrzymał Hubert Misiek. Dawid Świętek zaś został dodatkowo uhonorowany przez firmę Gazomet.

Anna Grębowska otrzymała tytuł Najlepszego Ucznia Technikum, zaś Izabela Banasiak Najlepszego Ucznia Szkoły Branżowej I Stopnia.

Wychowawcy klas wraz z dyrektorem szkoły wręczyli świadectwa z wyróżnieniem najlepszym uczniom. Dyplomy, podziękowania i nagrody otrzymali także uczniowie, którzy aktywnie działali na rzecz innych, wykazywali się inicjatywą i osiągali sukcesy w zawodach sportowych. Nagrodzeni zostali także uczniowie ze 100% frekwencją na zajęciach.

 

Sabina Kasprzak
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress