Wakacyjna przygoda na promie Wolin

Podczas wakacji grupa uczniów z klasy I i II technikum kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyła wakacyjny staż zawodowy na promie „Wolin”.

Uczniowie pracowali w różnych działach m.in. w kafeterii, w kuchni i houskeepingu. Odbyty staż pozwolił uczniom zdobyć nowe doświadczenia, które mogą zaowocować w późniejszej karierze zawodowej.

Atmosfera w pracy była bardzo miła, a pracownicy przyjaźni. Czas spędzony na promie Unity Line uważamy za udany. Z przyjemnością powtórzylibyśmy jeszcze raz praktykę w tym miejscu” – zaznaczają uczniowie.

 

Monika Świtała
Nauczycielka ZSZ w Rawiczu

 

 

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content