Wakacyjne staże na promie Wolin

Grupa uczniów  z klasy I i II technikum kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu będzie odbywać wakacyjny staż zawodowy na promie M/f Wolin. Staż odbędzie się w dwóch turach, pierwsza grupa uczennic: Karolina Sidor, Hanna Cłapka  i Julia Karkosz będą przebywać na stażu od 21 lipca do 3 sierpnia br., a druga grupa uczniów Daria Piaseczna, Katarzyna Płaczek, Nathan Kolibabka, Monika Frąckowiak, Ilona Mazurek i Szymon Kania odbędzie staż od 4 do 18 sierpnia br.

Uczniowie będą pracować w różnych działach m.in. w kafeterii, w kuchni i houskeepingu. Odbyty staż pozwoli uczniom zdobyć kolejne, niezwykle istotne w późniejszej karierze zawodowej doświadczenie w branży gastronomicznej.

 

Monika Świtała
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress