Warsztaty dla uczniów kończących Technikum wraz z stowarzyszeniem Semper Avanti

11 grudnia w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbył się warsztaty dla 20 chętnych uczniów klas czwartych Technikum ZSZ w Rawiczu.Warsztaty przeprowadziło stowarzyszenie Semper Avanti z Wrocławia. Głównym celem warsztatów było podnoszenie kompetencji na rynku pracy młodych pracowników a przez to aktywne wsparcie młodych ludzi na etapie przejścia z okresu nauki do poszukiwania i zdobywania pracy. Szkolenie trwało cały dzień (od godz. 8 do 15), a jego czas umilił catering z którego mogli skorzystać uczestnicy. Uczniowie pomimo spędzonego na warsztatach całego dnia, ze szkolenia wiele wynieśli i byli zadowoleni z uzyskanych informacji.
Warsztaty wpisują się w cykl rozmaitych przedsięwzięć przygotowujących młodzież ZSZ w Rawiczu do podejmowania optymalnych wyborów zawodowych i pozwalających lepiej ocenić swoje możliwości na lokalnym oraz regionalnym rynku pracy.

Jakub Moryson
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content