Warsztaty filmowe w rawickim ZSZ

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu przystąpili do programu  „321 – Start” Warsztatów i Festiwalu Twórczości Medialnej Młodzieży. Program przewiduje w całości 16 godzin lekcyjnych wykładów i praktyk z podstaw fotografii, sztuki filmowania oraz form dziennikarskich. Uczestnicy warsztatów będą mogli zgłębiać tajniki wiedzy i umiejętności związanych z tworzeniem planu filmowego oraz zrealizować wcześniej przygotowane zapowiedzi przed kamerą pod hasłem „ Niepodległość”.

W dniu 15 października br. uczniowie klasy trzeciej technikum budowlanego i pierwszej technikum żywienia i usług gastronomicznych mieli okazję wysłuchać wykładu na temat historii filmu, języka filmu oraz planów filmowych. Zajęcia z ramienia Fundacji „Filmowiec” poprowadził instruktor filmu pan Piotr Majdrowicz – zawodowy operator kamery Telewizji Polskiej oraz autor licznych edycji programów edukacji filmowej. Festiwal Twórczości Medialnej Młodzieży finansowany jest przez Ministerstwo Edukacji  Narodowej.

Arleta Białecka
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content