Warsztaty pedagogiczno – kulturowe przygotowujące do Włoch

Miniony weekend 27 października br. był pracowity dla uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wyjeżdżających na staż do Bolonii we Włoszech. Warsztaty z przygotowania pedagogiczno – kulturowego w ramach programu PO VER to kolejny etap przygotowań. Do wyjazdu szykuje  się grupa logistyków i żywieniowców, którzy poznawali własne możliwości, współpracowali w grupie, omawiali sytuacje trudne i niepokojące.

Zajęcia prowadzone przez Annę Funkę – Leciejewską były również wspólną integracją oraz bliższym poznaniem. Wspólne działania realizowano pracowicie i z dobrym humorem. Mimo popołudniowego piątkowego i porannego sobotniego czasu, młodzież fantastycznie współpracowała ciesząc się znakomitą atmosferą.

 

Anna Funka – Leciejewska
Pedagog szkolny w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content