Wiara zez ZSZ wew Pyrlandii

W dniu 17 kwietnia uczniowie klasy 3 TE Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wraz z opiekunami odwiedzili stolicę Wielkopolski. Celem wyjazdu było Poznanie wielkopolskiej kultury i tradycji, oraz integracja grupy. Pierwszym punktem programu była wizyta w Rogalowym Muzeum Poznania, w którym uczniowie poznali elementy gwary poznańskiej, wraz z jej genezą, a także historię i sposób wypieku Rogala Świętomarcińskiego, będącego nie tylko Chronionym Oznaczeniem Geograficznym, ale także swego rodzaju kulinarnym symbolem Poznania. Uczniowie mogli również podziwiać zabytki kultury renesansu i baroku obecne na poznańskiej starówce.

Zwieńczeniem wyjazdu była wizyta w Poznańskim Escape Roomie “Key to be free”, w którym podczas świetnej zabawy, uczniowie doskonalili umiejętność pracy zespołowej pod presją czasu, próbując uwolnić się z zamkniętych pomieszczeń przed upływem 60 minut. Na szczęście udało się wszystkim.

 

 Ks. Michał Zamelek
Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content