Wicekomendant Policji z ZSZ w Rawiczu

W dniu 22 marca 2019 roku pięcioro uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych wzięło udział w 11 edycji konkursu organizowanego przeze Komendę Powiatową Policji w Rawiczu oraz Zespół Szkół w Miejskiej Górce „Możesz zostać Komendantem”. Zmagania obejmowały test sprawności fizycznej oraz wiedzy teoretycznej, które są wymagane podczas rekrutacji do pracy w służbach mundurowych. Główną nagrodę i tytuł Komendanta wywalczył uczeń klasy o profilu policyjnym z ZS w Miejskiej Górce, natomiast stanowisko wicekomendanta zdobył nasz uczeń Maciej Ryznar z klasy 4 TTM. Maciej wykazał się bardzo wysokim wynikiem w teście z wiedzy oraz bardzo dobrym czasem na torze sprawności fizycznej. Uczestnictwo w rywalizacji pozwoliło młodzieży poznać zasad przyjęć do pracy w szeregach mundurowych.

 

Anna Funka-Leciejewska
Pedagog szkolny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress