Wicemistrzowie Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym

W dniu 30. 10. 2018 r. w Jutrosinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Rawickiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.

W rywalizacji dziewczyn brały udział 3  zespoły reprezentujące szkoły z Powiatu Rawickiego: ZS w Jutrosinie, ILO w Rawiczu  i  ZSZ w Rawiczu. Nasze dziewczyny w składzie: Klaudia Chwierot oraz Martyna Lorenc po wygraniu pierwszego spotkaniu z dziewczynami z Jutrosina uległy dziewczynom z ILO w Rawiczu i zajęły drugie miejsce.

W rywalizacji chłopców brały udział cztery zespoły reprezentujące następujące szkoły:  ZS w Jutrosinie, ILO w Rawiczu, ZSPTKU w  Bojanowa  i  ZSZ w Rawiczu. Reprezentanci  naszej szkoły w  składzie: Oskar Dmyterko, Bartosz Świątkiewicz oraz rezerwowy Eryk Antkowiak, po wygranych dwóch spotkaniach ulegli zespołowi z Jutrosina i tym samym, tak jak dziewczyny, zostali Wicemistrzami Powiatu Rawickiego. Dziewczyny jak i chłopcy awansowali do finału Rejonu Leszczyńskiego, który odbędzie się 23.11.2018 r. w Kościanie. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Poniżej tabela wyników:

Wyniki spotkań dziewczyn:

nr meczu szkoła szkoła wynik
1 I LO Rawicz ZSZ Rawicz 3:0
2 ZSZ Rawicz ZS Jutrosin 3:2
3 ZS Jutrosin I LO Rawicz 1:3

 

Tabela:

miejsce szkoła PKT
I I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu 4
II Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu 3
III  Zespół Szkół w Jutrosinie 2

 

Wyniki spotkań chłopców:

nr meczu szkoła szkoła wynik
1 ZS Jutrosin I LO Rawicz 3:0
2 ZSPT CKU Bojanowo ZSZ Rawicz 0:3
3 ZS Jutrosin ZSPT CKU Bojanowo 3:0
4 ZSZ Rawicz I LO Rawicz 3:1
5 ZSZ Rawicz ZS Jutrosin 2:3
6 ZSPT CKU Bojanowo I LO Rawicz 3:0

Tabela:

Miejsce szkoła PKT /Sety
1 Zespół Szkół Jutrosin 6/ 9-2
2 Zespół Szkół Zawodowych Rawicz 5 /8-4
4 Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych CKU Bojanowo 4 /3-6
5 I LO Rawicz 3 /1-9

 

Zespół Redakcyjny w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content