Wieczór z filmem anglojęzycznym w ZSZ w Rawiczu

W dniu 18 stycznia br. w naszej szkole zorganizowany został WIECZÓR Z FILMEM ANGLOJĘZYCZNYM. Inicjatorkami spotkań  są   nauczycielki języka angielskiego: p. Justyna Andrzejewska i p. Karolina Greszta. Uczniowie z klas 2 TLG i 3 TE obejrzeli film pt. „The Last Song” w oryginalnej wersji językowej. 

Ten wzruszający film nakręcony został na podstawie bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa, którą młodzież wcześniej czytała. Pozwoliło to na dyskusję i porównanie obu wersji po seansie. Uczniowie uczestniczący w spotkaniu mieli okazję polepszyć swój warsztat językowy, rozwinąć zasób słów i wyrazić zdanie na temat wyemitowanego filmu.

Ten wzruszający i podnoszący na duchu dramat o więzach rodzinnych, pierwszych miłościach i drugich szansach z pewnością pozostanie na długo w pamięci młodzieży. Jednocześnie pozytywny odbiór filmu zachęci większe grono uczniów do udziału w następnych seansach filmowych.

Może jakiś horror albo komedia…? Zapraszamy!

 

Justyna Andrzejewska
Nauczycielka w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress