Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Judo – sukces Rawiczanina!

W hali poznańskiego POSir-u odbyły się Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego „Wielkopolska” w Judo. Startowali zawodnicy, uczniowie szkół urodzeni w latach 2003-2005. Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu reprezentował Kamil Sobkowiak z klasy 1 TB5, który rywalizował w kategorii 66 kg, zajmując znakomite, trzecie miejsce. Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Kamil trenuje judo na co dzień w klubie UKS Szóstka Rawicz, zajęcia odbywają się na sali sportowej rawickiego Zespołu Szkół Zawodowych, a trenerem klubowym jest Dawid Szynalski, nauczyciel wychowania fizycznego w rawickiej placówce.

Dawid Szynalski
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content