Wiosenne spotkanie w „Pomocnej Dłoni”

W czwartkowe popołudnie w Domu Kultury w Rawiczu odbyło się wiosenne spotkanie integracyjne członków i sympatyków stowarzyszenia „Pomocna Dłoń”. Tradycyjnie już pomoc w zakresie przygotowania i obsługi poczęstunku zapewnili uczniowie technikum w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu, kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Uczniowie III klasy technikum roznosili potrawy i napoje, porządkowali stoły, pomagali w kuchni.

Opiekun szkolnego wolontariatu Renata Uźniak zaprosiła prezesa Michała Gertchena wraz z przedstawicielem Zarządu stowarzyszenia na uroczystość pożegnania absolwentów technikum, którzy aktywnie działali na rzecz stowarzyszenia „Pomocna Dłoń” w latach 2014-2018.

 

Opiekun wolontariuszy – Renata Uźniak

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress