Witamy w szkole.

Integracja zespołów klasowych jest bardzo ważnym elementem w procesie socjalizacji młodego pokolenia. Dlatego też w pierwszych dniach po powrocie z edukacji zdalnej w naszej szkole odbyły się liczne warsztaty, prace w grupach, które miały na celu wprowadzenie elementów sprzyjających powyższemu procesowi. Tymczasem zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii zdjęć, gdzie można zauważyć, że uczniowie naszej szkoły bardzo cieszą się z powrotu do tradycyjnej formy nauki.

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content