Wolontariat ZSZ na „Tłustym czwartku” w Pomocnej Dłoni

Grupa dziewcząt z klasy II technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu obsługiwała spotkanie integracyjne członków i sympatyków stowarzyszenia Pomocna Dłoń. Wolontariuszki ze szkolnego koła wolontariatu przy ZSZ w Rawiczu podawały potrawy i napoje, sprzątały brudną zastawę stołową, pomagały w pracach porządkowych. Na spotkaniu serwowana była sałatka jarzynowa, którą w ramach zajęć edukacyjnych wykonały uczennice z klasy I TŻ oraz kucharze z turnusu III.

Opiekun wolontariuszy
Renata Uźniak

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress