Wolontariusz filarem profilaktyki

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu 5 grudnia 2017 roku Zespół Szkół Zawodowych był współorganizatorem konkursu pt. „Wolontariusz filarem profilaktyki”. Wydarzenie było okazją do wyróżnienia wolontariuszy oraz podziękowania im za dotychczasową działalność. W naszej szkole szczególne podziękowania z rąk Komendanta Powiatowego Policji insp. Radosława Matysiak oraz Dyrektora szkoły Pana Piotra Mośka otrzymali działacze szkolnego Patportu. Wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu przedstawili swoją działalność oraz przygotowali dla uczestników słodki poczęstunek. Ponadto dzięki konkursowi z wiedzy mieliśmy okazję gościć w naszej szkole uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu, oddziałów gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 6 i nr 4. Podczas dużej przerwy społeczność szkolna Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu z okazji święta mogła skosztować ciasteczek upieczonych przez wolontariuszy.

 

Anna Funka – Leciejewska
Pedagog szkolny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress