Wolontariusze na jubileuszu Klubu Seniora Wrzos

W czwartek 10 października wolontariusze z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu obsługiwali uroczystość 40-lecia Klubu Seniora Wrzos. Uczniowie z II klasy technikum kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych roznosili potrawy, przygotowywali napoje gorące, porządkowali stoły, zmywali naczynia. Mimo wielu obowiązków związanych ze sprawną obsługą uroczystości, wolontariusze włączyli się do wspólnej zabawy z seniorami.

Opiekun wolontariuszy- Renata Uźniak nauczyciel w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content