WOLONTARIUSZE Z RAWICKIEGO ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH W BODZEWIE

W dniu 29 września 2017 roku w środowe popołudnie wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wraz z opiekunem Anną Funką-Leciejewską wybrali do z wizytą do zaprzyjaźnionego Domu Dziecka w Bodzewie.

Tradycyjnie już celem spotkania było przekazanie zebranych wśród uczniów i nauczycieli  artykułów szkolnych, higienicznych, zabawek oraz odzieży. Przywitano nas jak zawsze z uśmiechem i radością. Pani Dyrektor Karolina Dolata zaprosiła wszystkich na wspólną herbatkę przy pysznym ciasteczku. Podczas wizyty młodzież miała szansę spędzić czas z wychowankami, zobaczyć jak mieszkają oraz nawiązać nowe znajomości. Atrakcją mile spędzonego czasu była lekcja tańca, którą wychowankowie maja w każdą środę. Tym razem była okazja, aby wspólnie zdobyć nowe doświadczenia rytmiczne. Jak już po każdym spotkaniu wolontariusze wrócili bardzo zadowoleni i z niecierpliwością czekają już na wspólne spotkanie w ZSZ w Rawiczu. Wyjazd do Domu dziecka był możliwy dzięki wsparciu Rady Rodziców ZSZ w Rawiczu oraz firmy Travel Bus Pana Tomasza Koźlika.

 

Anna Funka – Leciejewska
Pedagog szkolny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content