WOLONTARIUSZE Z ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH W RAWICZU WZIĘLI UDZIAŁ W AKCJI „CAŁA POLSKA BIEGA”

Uczniowie zrzeszeni w Klubie Wolontariatu w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu –  Tobiasz Stefaniak II TŻ, Adrian Sierpowski II TŻ, Anna Michalska III TŻ,  Beata Gill III TŻ, Małgorzata Naskręt III TŻ, Jakub Gozdek III TŻ, Agnieszka Strugała III TŻ i Igor Dudziak I TŻ pod opieką nauczycieli p. Moniki Świtały i p. Rafała Dziewięckiego wzięli udział w akcji „Cała Polska biega”, zorganizowanej w niedzielę 15 września br. na Sarnowskim stadionie.

Ich zadaniem była obsługa gastronomiczna wszystkich uczestników, czyli wydawanie posiłków dla biegaczy z czego wywiązali się bardzo dobrze. Uczestników była dosyć duża ilość ponieważ biegi odbywały się w różnych kategoriach wiekowych od przedszkolaków, poprzez młodzież szkół podstawowych i w końcu dwa biegi główne na 5 i 10 km w kategorii open. Oprócz biegów zorganizowane zostały również zawody Nordic Walking. Liczba uczestników wyniosła około pięciuset osób, co było wyznacznikiem intensywnej pracy naszych uczniów w trakcie przedsięwzięcia.

Rafał Dziewięcki
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content