Wolontariusze ZSZ w Rawiczu na 20-leciu Pomocnej Dłoni

W sali widowiskowej Domu Kultury odbyła się uroczystość podsumowująca 20-lecie działalności Stowarzyszenia Sprawnych Inaczej, Ich Rodzin i Przyjaciół „Pomocna Dłoń”. Na uroczystość zostało zaproszonych wielu gości, między innymi: Adam Sperzyński – Starosta Powiatu Rawickiego, Grzegorz Kubik – Burmistrz Gminy Rawicz, Dariusz Taraszkiewicz – dyrektor Domu Kultury w Rawiczu, Władysława Czajkowska – dyrektor Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rawiczu, Ewa Szczepaniak – dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Rawiczu, a także dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu – Piotr Mosiek, który wraz z opiekunką szkolnego wolontariatu złożył na ręce prezesa Michała Gertchena okolicznościowe życzenia i kwiaty.

Młodzież ze Szkolnego Koła Wolontariatu: Angelika Niwczyk, Ola Jabłońska, Wiktoria Rosiak, Amelia Palat, Anita Samol, Wiktoria Kędzia i Tobiasz Stefaniak bardzo sprawnie obsłużyli  250 osób podczas obiadu i kolacji. Nie lada wyzwaniem było również pokrojenie olbrzymiego tortu na tak wiele porcji. Wszyscy wolontariusze zasłużyli na wielkie słowa uznania za swoją pracę, a w podziękowaniu usłyszeli od zgromadzonych gromkie STO LAT.

 

Opiekun wolontariuszy: Renata Uźniak
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content