Wsparcie ZSZ w Rawiczu dla zabawy karnawałowej Pomocnej Dłoni

W środę 17 stycznia 2018 r. w Domu Kultury w Rawiczu odbyła się zabawa karnawałowa stowarzyszenia Pomocna Dłoń. Obsługę gastronomiczną 200 gości zapewniły uczennice technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu z klasy IV i III: Agata Mierzwińska, Weronika Cieśla, Julia Wędlik oraz Zuzia Jelinowska, Ola Dmyterko, Ola Ratajczak i Martyna Starużyk. Dziewczyny roznosiły potrawy i napoje, porządkowały stoły, pomagały przy wydawaniu potraw i zmywaniu naczyń. Młodzież wspaniale bawiła się ze starszymi osobami i integrowała się z ich środowiskiem. Opiekunem młodzieży była nauczycielka przedmiotów gastronomicznych oraz współopiekun szkolnego koła wolontariatu – p. Renata Uźniak.

 

Renata Uźniak
Nauczycielka ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress