Współpraca z firmami patronackimi.

Pierwszy tydzień wiosny okazał się bardzo pracowity dla dyrekcji Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu. Odbyło się wiele spotkań i rozmów z  partnerami szkoły – firmami : RAWAG, FERRPOL i GAZOMET. Z ramienia szkoły w spotkaniach udział wzięły: pani Daria Jagła oraz pani Agata Kubiak.  Pracodawcy, którzy objęli patronatem klasy technikum w zawodzie technik mechanik,  wesprą nas również w realizacji projektu zawodowego 8.3.1” Kwalifikacje zawodowe – kluczem do sukcesu ” i ich firmy będą miejscami, w których  odbędą się staże uczniowskie w okresie wakacyjnym. To jedno z wielu  działań w ramach projektu skierowanego do uczniów,  jak i nauczycieli,  oprócz doposażenia pracowni.

Firma RAWAG wesprze szkołę także  w odnowieniu biblioteki.

Na wsparcie  lokalnych  firm zawsze możemy liczyć, za co dziękujemy.

                                                                          Agata Kubiak

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content