Współpraca z Muzeum Ziemi Rawickiej.

Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu współpracuje nie tylko z lokalnymi firmami i przedsiębiorcami, ale także z instytucjami kulturalnymi. W połowie stycznia br. zawarte zostało porozumienie między naszą szkołą a Muzeum Ziemi Rawickiej. Współpraca dotyczyła będzie projektu „Szlak pamięci Stefana Bobrowskiego na ziemi rawickiej”. Jak podkreśla dyrektor muzeum p. Adriana Miara projekt łączy działania z obszaru edukacji regionalnej, kulturowej, turystyki i dokumentacji miejsc pamięci.

Celem całego przedsięwzięcia jest promowanie i rozpowszechnianie historii regionalnej oraz podkreślanie walorów naszej „małej ojczyzny”.

                                                                            Sabina Kasprzak

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content