Współpraca z pracodawcami w ramach projektu

W ramach projektu Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-20120, Osi Priorytetowej 8 Edukacja, Działania 8.3 Wzmocnienie oraz dostosowanie kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy, Poddziałania 8.3.1 Kształcenie zawodowe młodzieży, 100 młodych ludzi weźmie udział w płatnych stażach. W okresie wakacji będą mogli zdobyć nowe doświadczenie w zakładach pracy takich jak: RAWBUD, Schaltbau RAWAG, FERRPOL, GAZOMET, Biuro Rachunkowe Partner, 4G, Restauracjach Maria, Restauracja Diament, Restauracja Stodoła-Bojanowo, Restauracja Różany Zakątek, Restauracja Sportowa, Ingenia SA -Pałac Pakosław, Restauracja Leśna, Restauracja STÓŁ RAWICKI, GOBARTO SA, Eleven, Megawi, Bricomarche, PSB Mrówka, Zakład Energetyki Cieplnej w Rawiczu, EL-DAM. Serdecznie dziękujemy wymienionym firmą za współpracę i wkład w kształcenie zawodowe uczniów naszej szkoły.

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content