WYBORY SKT SZPRYCHA 2020

11 lutego br.  w obecności prezesa oddziału rawickiego PTTK pana Wacława Szymczaka odbyło się wręczenie legitymacji członkowskich  11 nowym członkom koła PTTK Szprycha przy ZSZ Rawiczu. Po  części oficjalnej nastąpiły wybory zarządzających kołem w latach 2020-21.

Przewodniczącym został wybrany uczeń klasy 2 TLG – Marcin Mikołajczyk, jego zastępcą  – Kacper Cieplik z 1 TLG, a sekretarzem  koła została Ewelina Rychlik z klasy 2 TLG.

Uczniowie zatwierdzili plany koła na ten rok,  a także przestawili swoje pomysły na rozwój Szprychy. Wszystkie  informacje o szkolnym Kole SKT „Szprycha” można znaleźć  na tablicy w budynku A oraz w Internecie.

 

                                                  Rafał Jędrzejak

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content