WYCIECZKA DO STOLICY DOLNEGO ŚLĄSKA

W dniu 20.11.2019r. klasy 1TLG I TG5, wraz z wychowawcami p. Karoliną Wojtaszyk, p. Rafałem Jędrzejakiem, i p. Izabelą Żyto wybrali się na wycieczkę do Wrocławia. W stolicy Dolnego Śląska mieliśmy okazję zwiedzić jedno z większych centrów handlowych Wrocłavia, gdzie punktem pierwszym naszej wycieczki był seans filmowy.  Następnie poznając komunikację miejską miasta i przy okazji podziwiając wspaniałe ulice, nowe budynki i piękne zabytki, udaliśmy się do parku trampolin Gojump, jednego z najpopularniejszych  miejsc sportowo – rozrywkowych Wrocławia. Ta niezwykle popularna ostatnimi czasy forma rozrywki, dostarczyła uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce wraz z instruktorem uczniowie wykorzystali szereg tamtejszych atrakcji, m in. basenów wypełnionych gąbkami, koszów do wsadów oraz trampolin sportowych. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Zmęczeni, lecz bardzo zadowoleni udaliśmy się na Dworzec Główny PKP i w podróż powrotną do domu.

 

Nauczyciele ZSZ w Rawiczu:
Karolina Wojtaszyk, Rafał Jędrzejak, Izabela Żyto

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content