Wycieczka na Ślężę.

23 czerwca br. uczniowie klasy IIITŻ  wraz z opiekunami – panią Martą Maciejak i księdzem Tomaszem Pawelcem-  odbyli wycieczkę integracyjno – krajoznawczą na Ślężę. “Zdobywanie” najwyższego szczytu Masywu Ślęży i całego Przedgórza Sudeckiego grupa rozpoczęła intensywnie – od dość stromego  podejścia, później było już dużo łatwiej. Mimo początkowego zmęczenia trasa minęła wszystkim uczestnikom bardzo przyjemnie. Grupa była bardzo zadowolona z aktywnie  spędzonego czasu. Dodatkową atrakcją było wspólne ognisko na szczycie góry. Pogoda (mimo upału  i deszczu w dniach wcześniejszych) była wręcz idealna na taką wspinaczkę.

Wspólny wyjazd był także okazją do podziękowań dla księdza Tomka, który opuszcza mury ZSZ w Rawiczu.

M. Maciejak

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content