Wycieczka na Ślężę

W dniu 31 maja br. uczniowie klasy III TŻ wraz z wychowawcą panią Renatą Uźniak i księdzem Marcinem Mańczakiem wybrali się na wycieczkę turystyczno-krajoznawczą do Ślężańskiego Parku Krajobrazowego.

Wyprawę na szczyt Ślęży rozpoczęliśmy w Sobótce. Naszej wędrówce towarzyszyła piękna słoneczna pogoda, śpiew ptaków i piękna zieleń. Po dwugodzinnym spacerze dotarliśmy na szczyt Ślęży, gdzie urządziliśmy sobie piknik. Jak przystało na uczniów klasy żywieniowej wszyscy byli zaopatrzeni w kanapki, soki i owoce. Po odpoczynku i obejrzeniu pięknych widoków, które roztaczały się wokół zeszliśmy do Przełęczy Tąpadła. Stamtąd  odebrał nas autokar i wyruszyliśmy w drogę powrotną do Rawicza. W autobusie było bardzo wesoło, bo mimo zmęczenia śpiewaliśmy piosenki.

 

Wychowawca klasy: Renata Uźniak
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content