Wycieczka zawodowa do firmy Gazomet.

W dniu 31 maja klasa 1 TM wraz z wychowawcą odbyła wycieczkę do jednego z większych rawickich zakładów, a mianowicie Gazometu.

Grupa uczniów została przywitana w sali konferencyjnej przez pana dyrektora Marka Maćkowiaka, który opowiedział o historii zakładu oraz jego działalności. Następnie, po krótkim szkoleniu BHP, uczniowie mieli okazję zwiedzić hale i  zobaczyć  maszyny, na których produkuje się między innymi urządzenia  do budowy sieci przemysłowych i dystrybucyjnych gazu ziemnego, stacji gazowych, redukcyjnych i pomiaru gazu, urządzeń ciśnieniowych, filtrów gazu, podgrzewaczy oraz  filtropodgrzewaczy.

Największe zainteresowanie wzbudziły te stanowiska, na których uczniowie mogli obejrzeć produkcję z bliska. Być może niektórzy, już jako absolwenci naszej szkoły, będą zainteresowani podjęciem podobnej pracy.

                                                        Urszula Urbanowicz

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content