Wycieczka zawodowców z Rawicza do LFP Sp. z o.o.

W poniedziałek 25 marca br. grupa uczniów kształcących się w zawodzie technik mechanik z klasy 1TM oraz 3TM Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wraz z nauczycielem przedmiotów zawodowych Mateuszem Pruchnikiem udała się na wycieczkę zawodoznawczą do Leszczyńskiej Fabryki Pomp Sp. z o.o., której celem było przedstawienie zakresu działalności i funkcjonowania firmy.

Pracownicy firmy zapoznali uczniów z jej historią i procesem wytwarzania poszczególnych elementów. Uczniowie podczas wycieczki mieli okazję zobaczyć odlewnię, nowoczesny park maszynowy oraz wydział kontroli i jakości.

 

Mateusz Pruchnik
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content