Wycieczka zawodoznawcza uczniów klasy IV do hotelu Plaza we Wrocławiu

W dniu 29 listopada 2018 roku uczniowie klasy IV technikum kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych uczestniczyli w bardzo ciekawych zajęciach w czterogwiazdkowym hotelu HP Park Plaza we Wrocławiu.

Zajęcia w hotelu prowadził dyrektor ds. gastronomii Pan Dariusz Serwatka, który na początku przedstawił strukturę organizacyjną hotelu i omówił zasady jego funkcjonowania. Pokazał nam pokoje hotelowe typu standard, superior i apartament. W restauracji hotelowej poznaliśmy asortyment i układ potraw w bufecie śniadaniowym. Obserwowaliśmy pracę kelnerów, którzy przygotowywali salę restauracyjną do lunchu. Szczegółowo zapoznaliśmy się z kartą restauracyjną, kartą win oraz kartą baru w lobby hotelowym.

Uczniowie byli bardzo zadowoleni z zajęć w hotelu. Pobyt w tym miejscu pozwolił im udoskonalić umiejętności związane z ich przyszłym zawodem.

 

Renata Uźniak
Nauczyciel przedmiotów zawodowych

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content