Wyłoniono finalistów  I Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu!

W dniu 26 stycznia 2018 roku, na sali gimnastycznej ZSZ w Rawiczu, rozegrano mecze kwalifikacyjne do finału I Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu. W pierwszym spotkaniu drużyna Bans Team pokonała Szprychy prof. Rafała  stosunkiem bramek 7 : 2. Drugi mecz, w którym spotkały się zespoły Pod napięciem oraz Coco Jambo zakończył się po niezwykle dramatycznym przebiegu wynikiem 4 : 3. W rezultacie, pary ścisłego finału turnieju przedstawiają się następująco:

Mecz o I miejsce:

 • Bans Team
 • Pod napięciem

 

Mecz o III miejsce:

 • Szprychy prof. Rafała
 • Coco Jambo

Zapraszamy na ostatni, finałowy etap turnieju, który odbędzie się 9 lutego 2018 r. i zapowiada się niezwykle emocjonująco!

 

Janusz Majer
Współorganizator turnieju, nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 Zaplanowano fazę finałową I Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu!

W dniu 9 stycznia 2018 roku, w obecności Pana Piotra Mośka oraz przedstawicieli 4 drużyn, zwycięzców fazy grypowej I Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu, zaplanowano fazę finałową rozgrywek. W wyniku losowania wyłoniono 2 pary drużyn, których zwycięzcy rozegrają mecz o I miejsce w turnieju. Zespoły, które poniosą porażkę, zagrają w finale pocieszenia o III miejsce w rozgrywkach. Wyniki losowania przedstawiają się następująco:

I para:

 • Szprychy prof. Rafała
 • Bans Team

 

II para:

 • Pod napięciem
 • Coco Jambo

Wyżej wymienione drużyny rozegrają swoje spotkania do końca stycznia. Na 9 lutego 2018 roku zaplanowano mecze finałowe. Wszystkim drużynom życzymy zakwalifikowania się do ścisłego finału turnieju.

 Janusz Majer
Współorganizator turnieju, nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

Faza grupowa I Halowego Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu rozpoczęta!

W dniu 12 grudnia 2017 roku, w sali gimnastycznej ZSZ w Rawiczu, zainaugurowano fazę grupową I Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu. Zawody otworzył Dyrektor szkoły, Pan Piotr Mosiek. Do udziału w turnieju zgłosiło się 96 uczniów, wchodzących w skład 12 drużyn. W pierwszym dniu rozgrywek wyłoniono finalistów 3 z 4 grup eliminacyjnych. Do ścisłego finału zakwalifikowały się następujące drużyny, zwycięzcy swoich grup: Pod napięciem, Coco Jambo oraz Bans Team. Najbardziej bramkostrzelnym uczniem tej fazy grupowej został Michał Gąsiorowki, który w dwóch meczach zdobył 7 bramek. Obecnie czekamy na ostatniego, czwartego finalistę, który zostanie wyłoniony w meczach czwartej grupy, rozegranych 18 grudnia br. Cieszymy się, że dotychczasowe spotkania odbyły się w zaciętej, ale sportowej atmosferze. Zwycięzcom grup gratulujemy i życzymy sukcesu w rozgrywkach ścisłego finału.

Poniżej przedstawiamy wyniki dotychczasowych rozgrywek grupowych:

Grupa 1

 • Coco Jambo – I miejsce
 • Karyny – II miejsce
 • Tyrany Hansa – III miejsce

Grupa 2

 • Bans Team – I miejsce
 • Sebixy – II miejsce
 • Teletubisie – III miejsce

Grupa 3

 • Pod napięciem – I miejsce
 • Smakosze – II miejsce
 • Świeżaki – III miejsce

 

Janusz Majer
Współorganizator turnieju, nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

Zakończono fazę grupową I Halowego Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu!

W dniu 18 grudnia 2017 roku, w sali gimnastycznej ZSZ w Rawiczu, rozegrano mecze IV grupy I  Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu. Tym samym, wyłoniono czwartego, ostatniego finalistę turnieju. Do ścisłego finału rozgrywek zakwalifikowały się zatem:

 • Coco Jambo
 • Bans Team
 • Pod napięciem
 • Szprychy prof. Rafałą

Drużynom gratulujemy i życzymy sukcesu w ostatniej, finałowej fazie turnieju, która rozegrana zostanie po przerwie świąteczno noworocznej.

Janusz Majer
Współorganizator turnieju, nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content