Wyłoniono kolejnego finalistę III Halowego Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu!

W dniu 25 listopada 2019 roku, w sali gimnastycznej ZSZ w Rawiczu, wyłoniono drugiego finalistę III Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu. Rywalizacja w grupie I była wyjątkowo zacięta, a jej wynik ważył się do ostatniego gwizdka rozgrywek. Ostatecznie, przy takiej samej ilości punktów dwóch drużyn w tabeli oraz remisie w meczach bezpośrednich, grupę lepszym bilansem bramek wygrała drużyna Santana Oczkowice. Najbardziej bramkostrzelnym piłkarzem tego dnia został Dawid Ptak, który w dwóch meczach zdobył 5 bramek. Zwycięzcy grupy gratulujemy i życzymy sukcesu w rozgrywkach ścisłego finału.

Szczegółowe wyniki rozgrywek grupy I.

  • Santana Oczkowice – I miejsce
  • Bestia Team – II miejsce
  • BBC – III miejsce

 

Wyniki spotkań:

  • Santana Oczkowice – Bestia Team (3 : 3)
  • Bestia Team – BBC (6 : 3)
  • BBC – Santana Oczkowice (2 : 8)

Janusz Majer
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content