X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Dnia 2 października w naszym zespole miały miejsce zmagania z matematyką w ramach obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Podczas dużej przerwy uczniowie byli przepytywani ze znajomości tabliczki mnożenia i nagradzani słodyczami za poprawne odpowiedzi. Matematyka w wersji obcojęzycznej pojawiła się również na lekcjach języka angielskiego, na których można było utrwalić liczby i nazewnictwo podstawowych działań.

Organizatorzy:
Anna Cwojdzińska
Alicja Maciejak
Urszula Urbanowicz

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress