XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

01.10.2021 odbyła się już XI edycja Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy  uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Dzień ten już na stałe zagościł w kalendarzu naszej szkoły. Tego dnia uczennice klasy 3TLG: Ada Kędzia, Maria Piotrowska, Gabrysia Krzyżańska i Karolina Sobieraj wcieliły się w rolę egzaminatorów i podczas przerwy sprawdzały znajomość tabliczki mnożenia wśród uczniów,  a także grona pedagogicznego. Dziewczyny wszystkim, którzy zdali egzamin (tzn. poprawnie odpowiedzieli na 5 przykładów z tabliczki mnożenia), wręczały zdrową przekąskę, a mianowicie jabłko.

Dziękujemy wszystkim za udział. Do zobaczenia za rok!

Joanna Nowak-Janusz

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content