XLVII Ogólnopolski Konkurs Statystyczny

W kwietniu br. odbyła się kolejna edycja  Ogólnopolskiego Konkursu Statystycznego. Jak co roku, uczniowie szkoły pracując pod okiem pana Rafała Jędrzejaka – nauczyciela geografii, opracowali wskazane przez komisję konkursową tematy i wysłali prace do Warszawy.

Z radością możemy pochwalić się, że wśród laureatów znalazły się aż dwie uczennice z  naszej szkoły: Anna Grębowska z  klasy II TE oraz Dominika Maksajdowska z klasy III TE, których prace zajęły ex-aequo IV miejsce w Polsce. Ania scharakteryzowała ludność aktywną zawodowo w Polsce, a Dominika bezpieczeństwo w pracy. Wyniki to nie przypadek,  ponieważ obie dziewczyny były rownież laureatkami w poprzednich edycjach konkursu.

Patronat nad Konkursem sprawuje Prezes Głównego Urzędu Statystycznego oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej, a organizatorem jest Centralna Biblioteka Statystyczna im. Stefana Szulca w Warszawie.

 

 

Rafał Jędrzejak
Nauczyciel w ZSZ w Rawiczu

 

 

.

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress