„Zabiorę Cię dziś na bal”, czyli Studniówka 2020

W dniu 18 stycznia br. dla uczniów sześciu klas Technikum Zespołu Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu odbyło się symboliczne odliczanie do matury. Tego właśnie dnia w restauracji „Maria” w Dębnie Polskim odbyła się długo wyczekiwana Studniówka. Bawili się na niej uczniowie z osobami towarzyszącymi, wychowawcy klas, nauczyciele oraz rodzice.

Dyrektor szkoły Piotr Mosiek witając zgromadzonych podkreślił, że takie dni powinny już zawsze budzić pozytywne emocje, a po latach być źródłem nostalgii i rozrzewnienia. Uroczystego przecięcia wstęgi wraz z dyrektorem dokonał wicestarosta Powiatu Rawickiego p. Jakub Moryson, a także przewodnicząca Rady Rodziców p. Katarzyna Matuszczak oraz wychowawcy klas: p. Monika Świtała, p. Magdalena Psarska, p. Agnieszka Konieczna, p. Małgorzata Kędzia, p. Sabina Kasprzak oraz p. Janusz Majer. Całą uroczystość prowadzili reprezentanci klas czwartych – Karolina Brzeskwiniewicz i Bartosz Maćkowiak.

 

 

 

Sabina Kasprzak – nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content