Zagraniczna praktyka zawodowa ekonomistów z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu

Grupa 16 uczniów technikum w zawodzie technik ekonomista wraz z nauczycielkami Beatą Glurą i Magdaleną Psarską z zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu już w sobotę 14 września br. wyjedzie na zagraniczną, trzytygodniową praktykę zawodową do stolicy Portugalii – Lizbony.

Uczniowie będą odbywać praktykę w swoim zawodzie doskonaląc umiejętności z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej i finansowo-księgowej. Zajęcia będą się odbywały w  języku angielskim w portugalskim centrum kształcenia.

Wszystkie koszty związane z wyjazdem i pobytem uczniów i opiekunów do Portugalii będą realizowane z projektu „Aktywny Europejczyk – kompetentny zawodowiec” , który jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.

Renata Uźniak
Nauczycielka ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content