Zajęcia dla logistyków z gospodarki magazynowej w praktyce

Uczniowie klasy II Technikum w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu, kształcący się w zawodzie technik logistyk wraz z nauczycielką Alicja Stachowską realizowali zajęcia z przedmiotu gospodarka magazynowa w Hurtowni Eurocash Cash&Carry w Rawiczu. Kierownik Pan Maciej Cholewa omówił zasady przyjęcia towarów do magazynu, odbiór ilościowo-jakościowy zamówionego towaru, lokowanie towarów na wskazanych miejscach, ustalanie towarów z grupy TOP czyli tych rotujących najbardziej oraz zasady sprzedaży i przydzielania rabatów klientom.

Uczniowie mogli zobaczyć w jakich warunkach przechowywane są poszczególne towary i dlaczego raporty dzienne temperatur z chłodni są tak ważne. Przekonali się, że wiedza i umiejętności nabywane w szkole, szczególnie obliczenia i dokumenty, które wykonują na zajęciach, faktycznie wykorzystywane są w codziennej pracy w magazynach.

 

Alicja Stachowska
Nauczycielka w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content