ZAJĘCIA W RAMACH PROJEKTU EDUKACYJNEGO W PRZEDSZKOLU NR 3 W RAWICZU

W środę 7 marca uczennice drugiej klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu: Dagmara Plewa, Dagmara Sierakowska, Weronika Jankowiak, Monika Kwiecień i Patrycja Latusek brały udział w projekcie edukacyjnym pt. „Chleb” w Przedszkolu nr 3 w Rawiczu. Zajęcia były prowadzone w grupie 2,5-3 – latków. Tematem przewodnim zajęć było wykorzystanie mąki do produkcji pieczywa. Uczennice wraz z małymi pomocnikami przygotowały ciasto drożdżowe, z którego zostały wypieczone bułki. Bardzo cieszy fakt, że uczennice chętnie podjęły się prowadzenia takich zajęć, i że mogły się podzielić swoją wiedzą i umiejętnościami.

 

Iwona Kurzawa
Nauczycielka ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content