Zajęcia z dziennikarstwa telewizyjnego w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu

W ramach projektu Festiwal Twórczości Medialnej Młodzieży 19 listopada 2018 r. w rawickim Zespole Szkół Zawodowych odbył się II etap cyklu zajęć warsztatowych. Zajęcia edukacyjne medialne z dziennikarstwa telewizyjnego z ramienia Fundacji „Filmowiec” poprowadził znany już młodzieży instruktor p. Piotr Majdrowicz.

Uczniowie klasy pierwszej technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz drugiej technikum mechanicznego i elektrycznego mogli zgłębić tajniki telewizyjnych form dziennikarstwa , takich jak sonda, wywiad, komentarz, felieton a także dokonać analizy i oceny przykładowych wywiadów telewizyjnych nagranych przez kolegów z innych szkół. Największym zainteresowaniem wśród młodzieży cieszyły się ćwiczenia operatorskie, przygotowujące do realizacji projektów filmowych.

Arleta Białecka
Nauczyciel  ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content