Zakończenie rekrutacji do projektu „Aktywny Europejczyk – kompetentny zawodowiec”

W dniach od 18 lutego do 27 lutego 2019 roku odbyła się rekrutacja uczniów na staż zawodowy do Portugalii i Hiszpanii w roku szkolnym 2019/2020 w ramach projektu „Aktywny Europejczyk – kompetentny zawodowiec”  finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER). Uczniowie chętni do udziału w projekcie składali w dniach od 04 – 08.02.2019 r.  formularze zgłoszeniowe do koordynatorek projektu. Rekrutacja odbyła się w dwóch etapach.

Etap pierwszy polegał na obliczeniu punktów na podstawie zestawienia klasyfikacji z I półrocza roku szkolnego 2018/2019 zgodnie z kryteriami wyboru uczestnika zawartymi w projekcie, etap drugi to rozmowy kwalifikacyjne, podczas których sprawdzana była znajomość języka angielskiego oraz motywacja udziału w projekcie.

W dniu 1 marca br. p. Piotr Mosiek – dyrektor ZSZ w Rawiczu w obecności koordynatorek – p. Renaty Uźniak oraz p. Alicji Stachowskiej i wszystkich kandydatów do projektu ogłosił listy osób zakwalifikowanych i rezerwowych. Zainteresowani uczniowie uzyskali informacje dotyczące ilości uzyskanych punktów.

 

Koordynator projektu: Renata Uźniak
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress