Nadeszły upragnione wakacje! Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/ 2018

W dniu 22 czerwca br. w murach Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/ 2018. Wśród zaproszonych gości  znaleźli się  przedstawiciele rawickich firm, którzy wręczyli uczniom naszej szkoły Stypendia Regionalnej Izby Przemysłowo – Handlowej.  Wyróżnienia otrzymały uczennice: Dominika Kowalska, Klaudia Marecka, Martyna Doleżał i Wiktoria Tajchert.

Dyrektor szkoły dr Piotr Mosiek  w swoim przemówieniu  omówił najważniejsze przedsięwzięcia, które w tym roku promowały szkołę w środowisku lokalnym. Życzył wszystkim udanych, bezpiecznych i radosnych wakacji. Uroczysta akademia była też okazją do pożegnania nauczycieli, którzy od września nie będą pracować w naszej szkole.  Na zasłużoną emeryturę przechodzi pani Urszula Rosik, zaś księża: Michał Zamelek i Rafał Walid będą pełnić posługę kapłańską w innych miastach.  Dyrekcja, nauczyciele oraz cała społeczność uczniowska podziękowała im za ciężką pracę, poświęcenie i zaangażowanie.

Najlepsi uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem,  odebrali je z rąk dyrektora szkoły i wychowawców klas.   Uczniów wyróżnionych było 54. Tytuł Najlepszego Ucznia Technikum w roku szkolnym 2017/  2018 przypadł Darii Berus z klasy 1 TB, natomiast Dominika Kowalska z klasy 2 cw została Najlepszym Uczniem Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

Dyplomy i podziękowania otrzymali także uczniowie, którzy przez cały rok szkolny aktywnie działali na rzecz innych, wykazywali się  inicjatywą, osiągali sukcesy w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych.  Nagrodzeni zostali także Ci uczniowie, którzy nie opuścili w ciągu całego roku ani jednej godziny lekcyjnej i mieli 100% frekwencję na zajęciach. Całą uroczystość prowadziła debiutująca w roli przewodniczącej szkoły Anna Piątek.

 

Sabina Kasprzak – nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content