ZAWODOWCY Z RAWICZA W CZOŁÓWCE KONKURSU JĘZYKOWEGO

W dniu 11 kwietnia 2018 r. odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu dla Uczniów Szkół Branżowych I Stopnia pod patronatem Pełnomocnika WIR oraz Dyrektora ZS nr w Lesznie. Brali w nim udział uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w etapie szkolnym przeprowadzonym przez nauczycielki języka angielskiego – p. Justynę Andrzejewską i p. Klaudię Gogolewską.

W zakresie języka angielskiego byli to: Michał Kauch, Julia Majsner, Bartosz Kaczmarek. W zakresie języka niemieckiego: Eryk Pernak, Aleksandra Sierakowska, Łukasz Stolaś. W finałowej rywalizacji, która miała miejsce w Zespole Szkół nr 4 w Lesznie uczestniczyli uczniowie z różnych szkół. Nasi wychowankowie godnie reprezentowali swoją szkołę, co pozwoliło im zająć drugie miejsce. Julia Majsner z klasy 2 bw rozwiązywała test z języka angielskiego, a Aleksandra Sierakowska z 2 dw z języka niemieckiego. Obie uczennice otrzymały nagrody w postaci power banków i słowników.

Serdecznie gratulujemy wyników i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach uczniom szkół branżowych.

 

Zespół Redakcyjny w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content