Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu ponownie grał dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

W dniu 9 stycznia br. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyła się zbiórka pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Uczniowie tak jak w latach poprzednich mogli obejrzeć mecz siatkówki, w którym rywalizowali ze sobą pracownicy Starostwa Powiatowego w Rawiczu pod kierownictwem p. Jakuba Morysona – Wicestarosty Powiatu Rawickiego, z drużyną złożoną z nauczycieli i uczniów szkoły. Spotkanie zostało otwarte przez dyrektora szkoły p. Piotra Mośka, który powitał wszystkich zebranych oraz podziękował za aktywność na rzecz potrzebujących. W meczu lepsi okazali się gospodarze.

Uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych przygotowali na ten dzień pizzę, którą sprzedawali, a pieniądze zasiliły WOŚP. Nad przygotowaniem posiłku czuwała p. Iwona Kurzawa. Oprawą muzyczną zajął się p. Robert Korczak. Z działań środowych uzbierano około 1000 zł, zbiórka będzie jednak trwała aż do samego finału, 12 stycznia. Wszystkim osobom zaangażowanym serdecznie dziękujemy!

Magdalena Nawrot, Rafał Jędrzejak
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress