Zmagania z X Muzą w rawickim ZSZ

W dniu 12czerwca 2019 roku w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu rozstrzygnięto konkurs wiedzy o filmie dla uczniów, którego celem było budzenie zainteresowań młodzieży sztuką filmową oraz kształcenie świadomego odbioru sztuki i mediów.

Do konkursu przystąpiła młodzież z technikum oraz szkoły branżowej I stopnia.  Uczestnicy konkursowych zmagań musieli wykazać się wiedzą z zakresu historii kinematografii, muzyki filmowej i jej twórców, gatunków, języka filmu, klasyki kina polskiego i światowego, a także dowieść swej kreatywności w  tworzeniu recenzji filmowych. Laureatami trzech pierwszych miejsc zostali:

Łukasz Nowakowski (I miejsce), Bartosz Durczewski (II miejsce) z klasy I Technikum Teleinformatycznego oraz Izabela Marciniak (III miejsce) z klasy I Technikum Logistycznego.

Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców oraz pamiątkowe dyplomy wręczył dyrektor szkoły pan Piotr Mosiek oraz organizatorka konkursu pani Arleta Białecka.

 

Arleta Białecka – nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content